24 Ocak 2018
Fenerbahçe Panathinaikos maç biletleri ne zaman satışa çıkacak? Bilet fiyatları ne kadar?
21 Nisan 2017
Fenerbahçe Panathinaikos maç öncesi heyecanı şimdiden başlarken, basketbol severler Fenerbahçe Panathinaikos maç biletlerinin ne zaman satışa çıkacağını ve karşılaşmanın biletlerinin ne kadar olduğunu merak ediyor. Konu hakkında basketbol muhabirimiz Fatih Saboviç kulüp kaynaklarından bilgi aldı. İşte taraftarların merakla beklediği bilet satışları hakkında açıklama

Fenerbahçe, Panathinaikos deplasmanında üst üste iki maç kazanarak skoru 2-0'a getirdi. Seri şimdi İstanbul'a taşınıyor. Spor severler merakla maç biletlerinin ne zaman satışa çıkacağını sorguluyolar.. Peki Fenerbahçe-Panathinaikos biletleri ne zaman satışa çıkacak? İşte Fenerbahçe-Panathinaikos maçının biletleri ile ilgili son bilgiler...

Hürriyet Gazetesi Basketbol Muhabiri Fatih Saboviç'in kulüp kaynaklarından edindiği bilgiye göre; Taraftarın bu konudaki mağduriyetlerinin farkında olduklarını belirten yetkililer biletlerin satışı hakkında bugün veya yarın resmi açıklama yapacaklarını dile getirdiler.

Fenerbahçe Panathinaikos biletlerinin satışı neden durdu?

Kulüpten yapılan açıklamada, "Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın, Turkish Airlines Euroleague Play-off turu 3. maçında 25 Nisan Salı günü 20:45'te Ülker Sports Arena'da oynayacağı Panathinaikos Superfoods karşılaşmasının bilet satışı geçici olarak durdurulmuştur. Serinin Ülker Sports Arena'da oynanacak karşılaşma(ları)nın bilet satışlarına ait nihai satış planı ve detaylar, Yunanistan'da oynanacak ilk iki karşılaşmanın ardından, kulübümüzün iletişim kanalları tarafından yeniden duyurulacaktır." denildi.

Fenerbahçe'de daha önce Tofaş ve Barcelona Lassa maçının biletleri satışa çıktıktan hemen sonra yönetim kararıyla durdurulmuştu. Taraftarın büyük tepkisini çeken bu uygulama sonrasında bazı taraftarlara ücretsiz bilet verildiğini dair iddialar ortaya atılmıştı.

FENERBAHÇE - PANATHINAIKOS MAÇI BİLET FİYATLARI

Panathinaikos maçı için tüm bilet fiyatları ise şu şekilde:
Saha içi G sırası: 1075 TL (yemek dahil - kombine dolayısıyla tükenmiştir)
Saha içi B-E-H sıraları 975 TL (yemek dahil)
Saha içi C-F-J sıraları 925 TL (yemek dahil)
345 (Açık Loca): 330 TL (yemek dahil)
Kat 1 – 231 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 2 – 154 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 3 – 132 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 4 – 121 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 5 – 110 TL
Kat 6 – 99 TL
Kat 7 – 88 TL