24 Ocak 2018
Eskiyen şirket bilgisayarları ile yapabileceğiniz 4 şey
11 Ekim 2017
Patronun mesai yazması, suratsız masa arkadaşı, kahvesiz ofis… Hiçbiri, yavaş şirket bilgisayarı kadar acı veremez! Peki, iş yerindeki eskiyen bilgisayarla neler yapılabilir?

katkılarıyla...

 

 

Patronun mesai yazması, suratsız masa arkadaşı, kahvesiz ofis… Hiçbiri, yavaş şirket bilgisayarı kadar acı veremez! Peki, iş yerindeki eskiyen bilgisayarla neler yapılabilir?

 

 

Farklı bir sınav şekli

Sabırlı insanlar çok daha doğru ve sağlıklı kararlar verirler. Bir şirket için de doğru kararlar veren çalışanlar oldukça önemlidir. Eğer bir işverenseniz, sabırsız çalışanlarınıza bu bilgisayarlarla sabrı öğretebilirsiniz. Eskiyen bilgisayara tahammül etmeyi öğrenen birey, duygularında ve faaliyetlerinde de sabrı öğrenecektir.

 

Öğle arası

İş yoğunluğundan öğle yemeğine çıkamayan çalışanlar, bugün de mecbur masada yiyecekler... Bu yemeği hep birlikte düzenlerseniz iş birliği pekişir, motivasyon sağlanır. Eskiyen bilgisayarları yan yana dizerek mis gibi bir masa yapabilir, öğle yemeğinin keyfini çıkarabilirsiniz. Bilgisayarı açarsanız ısıyla yemekleri de sıcak tutar.

 

Sen yenisin galiba

Daha ilk günden geç kalan çalışanlar için klasiğe dönecek bir hoş geldin sürprizi yapabilirsiniz. Eskiyen bilgisayarı geç kalanlara devredin, bir günde yeterli cezayı çeksin. 

 

Tedavisi mümkün

İş yerinde ufak tefek şeylerden sürekli sızlanan, gereksiz şeyleri dert eden mızmız çalışanlara iki saat bu bilgisayarı kullanmasını söyleyin. Diş ağrısı, aşk acısı çeken çalışanlarınız varsa onlara da aynı yöntemi uygulayın. Esas derdi gören bu bireyler, kendi dertlerini unutacaklardır.

Bunların hepsinden çok daha iyi bir teklifimiz var!

 

Süper Teklif ile ilk olarak her markadan yüzlerce eski şirket bilgisayarınız sizden özelliklerine göre belirlenen bedellerle alınıyor. Dilerseniz şirketiniz için önemli, eski bilgileriniz uzmanlar tarafından güvenle siliniyor. Size yapılacak ödemeyle şirketinizin yeni HP bilgisayarlarını fonluyorsunuz. Böylece hem şirketiniz eskiyen bilgisayarları yenilerken kazanıyor hem de ekipleriniz son teknoloji HP bilgisayarla çalışıyor. Detaylı bilgi için tıklayın!